Duben je po řadu let považován za měsíc bezpečnosti silničního provozu, protože se na silnicích začínají objevovat i ti řidiči, kteří po dobu zimních měsíců svým vozem nejezdili. Auto Palace Spořilov neprodává jen vozy. Snažíme se dbát i na vaši bezpečnost! Přijeďte do našeho autorizovaného servisu.

Od dubna nabízíme výhodnou jarní servisní akci týkající se kontroly podvozku včetně změření účinnosti brzdového systému, abychom vás lépe chránili na silnicích.

V rámci jarní nabídky zaměřené na bezpečnost vám provedeme kompletní diagnostiku podvozku, tlumičů a brzd vašeho automobilu na špičkové válcové zkušebně MAHA, a to za pouhých 115 Kč. V případě, že si u nás zakoupíte sadu pneumatik, provedeme vám diagnostiku podvozku zcela zdarma!

To vše pro to, abyste měli jistotu, že po zimním období je Váš automobil v pořádku. A pokud si to budete přát, na požádání vám vystavíme protokol o výsledku měření. Neváhejte a navštivte nás v Auto Palace Spořilov, Na Chodovci 2457/1, Praha nebo nás kontaktujte!

Těší se na vás servisní tým Auto Palace Spořilov.