Servisní prohlídka za hodinu? V Auto Palace Spořilov žádný problém!


Společnost Auto Palace Spořilov spouští od května novou službu, která zákazníkům ušetří zejména čas, a tím pádem i peníze: Hodinový servis! Majitelům vozů Ford a dalších pěti automobilových značek garantuje v rámci 1 hodiny provést kompletní pravidelnou prohlídku a mytí karoserie. 

Klienti nové služby tak ušetří svůj čas, který by jinak strávili cestováním zpět do servisu ve chvíli dokončení prohlídky, nebo naopak peníze např. za zápůjčku náhradního automobilu. Dobu strávenou čekáním na navrácení svého čtyřkolého miláčka pak mohou využít pro vyřízení svých osobních či pracovních záležitostí prostřednictvím volně dostupné wi-fi sítě nebo k odreagování se a vyzkoušení některého z nových modelů své oblíbené značky. 

Pro Hodinový servis jsme v Auto Palace Spořilov speciálně vyškolili tým 16-ti lidí, kteří se budou této službě pro naše klienty věnovat.

Služba je dostupná pro majitele osobních vozů s benzínovým nebo dieslovým motorem od úterý 3. května 2016.

Objednat na vybrané pravidelné servisní kontroly se tak můžete na telefonní lince: +420 296 574 665, kde vám rádi zodpoví přesný obsah činností Hodinového servisu nebo prostřednictvím on-line formuláře: